Ir directamente a la información del producto
1 de 1

Aren Barcelona Grow

ATAMI BLOOMBASTIC 5.5L

ATAMI BLOOMBASTIC 5.5L

Precio habitual €489,00
Precio habitual €550,00 Precio de oferta €489,00
Oferta Agotado
Impuesto incluido.

ATA Bloombastic Është një produkt fantastik për bimët me lule. Përmban të dy biomineralet dhe biostimulantët.

Krahasuar me komplekset e tjera të lëngshme, ai përmban të paktën 50% më shumë fosfor dhe kalium, dhe nuk përmban substanca të pa asimilueshme, si natrium dhe klor. Biostimuluesit vijnë nga një gjeneratë e re e suplementeve Atami, të cilët kanë provuar efektivitetin e tyre për një dekadë.

Gjatë përdorimit të Bloombastic, gjatë 4 deri në 6 javë të fazës së lulëzimit dhe pjekjes, bimët tuaja përjetojnë sa vijon:

  • Një shpërthim në prodhimin e sheqerit dhe luleve
  • Optimizimi i molekulave të klorofilit
  • Një prodhim i jashtëzakonshëm i kristaleve të rrëshirës
  • Një shtim i madh në peshën përfundimtare
  • Mbrojtje ndaj faktorëve të stresit

APLIKACIONI ATA BLOOMBASTIC

Përzieni 0,5-1 ml për litër tretësirë ​​ushqyese. Mund të aplikohet çdo ditë gjatë lulëzimit, për të plotësuar dietën bazë të bimës suaj.

Mund të përdoret në tokë, hidroponikë dhe fibra kokosi, duke qenë i përshtatshëm për çdo lloj sistemi vaditjeje.

Ver todos los detalles